Sıkça Sorulan Sorular

Google My Business Harita Kaydı Nasıl Yapılır?

Google Haritalara Kayıt Ücretsizdir. Herkes My Business Hesabından Kayıt İşlemini Gerçekleştirebilir. Fakat Profesyonel Destek Alarak Yapmanız İşletmenize Büyük Ölçüde Katkı Sağlar.

Web Sayfası Güvenlik Önlemleri Nasıl Yapılır?

Web Sayfalarının Güvenlik Önlemleri Uzman Kişiler Tarafından  Veri Kaybı Oluşmadan Sağlanmalıdır. Web Sitesinin Yazılımına Göre Güvenlik Önlemleri Değişkenlik Göstermektedir.

SEO Nedir ve Nasıl Çalışır?

Arama Motoru Optimizasyonu (veya kısaca SEO), bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında görünürlüğünü artırmak için site içi ve site dışı öğelerini optimize etme uygulamasıdır. Bir siteyi optimize etmek, teknik web sitesi performansı, kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri, web sitesi hız optimizasyonu, site içeriği ve iyileştirilmesini kapsayan çeşitli farklı faktörleri kapsar, web üzerinden yeni bağlantılar alarak sitenin gücünü artırır (doğal, etik araçlar) ve çok daha fazlası! SEO, bir web sitesini üç temel alanda geliştirerek ve ardından her alanda mümkün olduğunca çok iyileştirme yaparak çalışır.

  • Teknik SEO web sitesi performansı ve kullanılabilirliği.
  • İçerik kalite kontrolü ve optimizasyonu.
  • Backlink profil alaka düzeyi ve kalitesi.

Yerel SEO Nedir?

Web sitenizin arama sonuçlarının Harita bölümünde görünmesi yerel işletmeler için son derece önemlidir. Bu bölüm yalnızca organik sonucun üzerinde görünmekle kalmaz, aynı zamanda mobil kullanıcılar da doğrudan Harita listesinden işletmenizi arayabilir veya yol tarifi alabilirler.

Sosyal Medya SEO'ya Yardımcı Olur mu?

Sosyal medyanın arama motoru sıralamasına doğrudan bir etkisi yoktur; ancak, bu profillerin varlığı ve etkinliği, bir işletmenin  “kurumsallığı” ve “güvenilirliği” nin genel bir resmini çizmeye yardımcı olabilir.

Kurumsal SEO nedir?

Kurumsal SEO, arama motoru optimizasyonuna oldukça stratejik ve teknik bir yaklaşımdır. Kurumsal SEO gerektiren web siteleri genellikle çeşitli uluslararası pazarlara ve dillere hitap edebilecek binlerce sayfaya sahip olması gerekmektedir. Web sayfanız çok sayıda ülkeyi hedefliyorsa,  yalnızca Google ve Bing için değil, aynı zamanda Baidu (Çin) ve Yandex (Rusya) gibi arama motorlarını da optimize etmeniz gerekmektedir.

İçerik Yönetim Sistemi Nedir?

İçerik yönetim sistemi, web sitenizi yönetmek veya herhangi bir değişiklik yapmak için çok az kod bilgisine sahip olmanızı veya hiç bilmemenizi gerektiren bir şekilde web sitenizi sizin için yöneten bir web uygulamasıdır. En popüler (ve bize göre en iyisi) içerik yönetim sistemi WordPress’tir.
WordPress, PHP ve MySQL tabanlı ücretsiz ve açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir.

Bir Web Sayfası Kurmak Ne Kadar Sürer?

Tasarım ve içerik gibi web sitesi ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, bir haftadan bir aya kadar sürebilir.

Soru Sor?

Sormak İstediğiniz Soruları Form Aracılığı İle Bizlere İletebilirsiniz.

Send Question